Aktualności

Kategoria:
Biouprawy Warzywa

Zdrowie z polskich gospodarstw. Część 1 - z wizytą w Potworowie.

Pod hasłem „Zdrowie z polskich gospodarstw” zaprezentujemy gospodarstwa zarówno ekologiczne, jak i te, które ograniczają użycie chemicznych środków ochrony roślin, przez co znacznie obniżają zawartość pozostałości pestycydów w płodach rolnych. Jako pierwsze odwiedziliśmy Gospodarstwo Państwa Magdaleny i Przemysława Szatan z Potworowa.

Biouprawy

Bezpieczny azot jesienią – FREE N100

Możliwe jest bezpieczne wzmocnienie upraw jesienią dzięki zastosowaniu preparatów dostarczających azot, którego pobieranie reguluje sama roślina. Takim produktem jest doglebowy probiotyk FREE N100 zawierający bakterie wiążące azot atmosferyczny. Jak działa FREE N100? Jakie są warunki jego stosowania jesienią? O tym w artykule.

Biouprawy Jabłonie Owoce miękkie Owoce pestkowe Warzywa

FREE PK – uwolnij potencjał gleby!

Zastosowanie pożytecznych mikroorganizmów glebowych nie tylko przyczynia się do zwiększenia efektywności pobierania składników pokarmowych, ale również do ich przemiany z form niedostępnych dla roślin, w formy dostępne i łatwo przyswajalne. Bakterie występujące w preparacie mikrobiologicznym FREE PK wytwarzają kwasy organiczne, umożliwiające uwalnianie do gleby trudno dostępnych składników pokarmowych, zwłaszcza fosforu i potasu.

Biouprawy Jabłonie Owoce miękkie

PREV-AM® na mączniaki prawdziwe

Mączniak prawdziwy to często występujący sprawca wielu groźnych i uciążliwych chorób. Można sobie z nim poradzić stosując BIOROZWIĄZANIA.

Biouprawy Warzywa

Naturalis® - biologiczny insektycyd zwalczający drutowce

Drutowce to uciążliwe i często groźne szkodniki wielu upraw. Można sobie z nimi poradzić i nie trzeba używać często bardzo szkodliwych preparatów chemicznych. Biologiczny środek owadobójczy Naturalis®, to skuteczny sposób na pozbycie się drutowców.

Strona: