Aktualności

Kategoria:
biologiczne zwalczanie szkodników
Biouprawy Warzywa

Ochrona warzyw kapustnych przed mączlikiem warzywnym – biologiczne środki tuż prze...

Mączlik warzywny to uciążliwy i groźny szkodnik. Jego zwalczanie nie jest łatwe, szczególnie przed zbiorami, kiedy trzeba ograniczyć stosowanie chemicznych środków ochrony. To najlepszy czas na zastosowanie rozwiązań biologicznych. Zapraszamy do lektury artykułu, w którym można znaleźć informacje o kilku bardzo skutecznych biologicznych sposobach zwalczania szkodników.

Prev-AM na mączniaki pradziwe
Biouprawy Jabłonie Owoce miękkie

PREV-AM® na mączniaki prawdziwe

Mączniak prawdziwy to często występujący sprawca wielu groźnych i uciążliwych chorób. Można sobie z nim poradzić stosując BIOROZWIĄZANIA – najlepiej naturalny fungicyd PREV-AM.

Biouprawy Warzywa

Ogórek gruntowy- biologiczna ochrona w trakcie zbiorów

Choroby i szkodniki nie odpuszczają, zagrażają plantacji także w czasie zbiorów. Konieczność przestrzegania okresów karencji i prewencji wyklucza stosowanie chemicznych środków ochrony roślin. Jednakże również w tym czasie można poradzić sobie z zagrożeniem chorobami i szkodnikami – trzeba wprowadzić metody biologiczne. Jak to zrobić na plantacji ogórka w czasie zbiorów? Przeczytajcie w artykule.

integrowana ochrona roślin
Biouprawy Jabłonie Owoce miękkie Owoce pestkowe Warzywa

Jak zwiększyć skuteczność zabiegu w ochronie roślin - WETCIT NEO®

Każdy zabieg ochrony roślin powinien być przeprowadzony tak, żeby jego skuteczność była jak najwyższa. Zastosowanie adiuwanta umożliwia eliminację większości czynników obniżających efektywność zabiegów. WETCIT NEO – nowoczesny adiuwant doskonale sprawdzi się jako wsparcie skutecznej ochrony.

Strona: