Aktualności

Kategoria:
integrowana ochrona roślin
Biouprawy Jabłonie Owoce miękkie Owoce pestkowe Warzywa

Jak zwiększyć skuteczność zabiegu w ochronie roślin - WETCIT NEO®

Każdy zabieg ochrony roślin powinien być przeprowadzony tak, żeby jego skuteczność była jak najwyższa. Zastosowanie adiuwanta umożliwia eliminację większości czynników obniżających efektywność zabiegów. WETCIT NEO – nowoczesny adiuwant doskonale sprawdzi się jako wsparcie skutecznej ochrony.

azot z powietrza
Biouprawy Jabłonie Owoce miękkie Warzywa

Azot z powietrza – FREE N100®

Bardzo dobrym, komplementarnym do nawozów mineralnych i organicznych, sposobem dostarczania przyswajalnego dla upraw azotu jest pozyskanie go z powietrza. Powietrze to ogromny rezerwuar niedostępnego dla roślin w tej formie azotu. Jednakże można wykorzystać te zasoby poprzez proces biologicznego wiązania azotu atmosferycznego przez bakterie, które nie wchodzą w symbiozę z roślinami. Pozyskiwany w ten sposób azot jest stale dostępny dla rośliny, która kontroluje jego pobieranie. Nie jest wliczany do limitu nawozów w ramach programu azotanowego. Na jego dostępność nie ma wpływu kryzys na rynku nawozów mineralnych.

ekologiczna uprawa warzyw
Biouprawy Warzywa

Papryka - jak uzyskać wyższe wczesne plony ?

Mocna i zdrowa rozsada stanowi podstawę wysokich plonów papryki.
Zastosowanie doglebowego preparatu mikrobiologicznego RhizoVital® C5 umożliwia wyprodukowanie najwyższej jakości rozsady, a w konsekwencji uzyskanie wyższych plonów. Zapraszamy do lektury artykułu, w którym prezentujemy jak to zrobić oraz wyniki doświadczeń udowadniających jak zastosowanie RhizoVital® C5 wpływa na wysoki plon papryki.

Strona: