Na bieżąco

Aktualności
biostymulacja, stymulator plonu
Jabłonie Owoce miękkie Owoce pestkowe Warzywa

Biimore  - wydajny biostymulator w niskich dawkach

Biimore to biostymulator efektywny już przy niewielkich dawkach. Znacząco wpływa na wzrost pierwszego zbioru i na większy ogólny plon sprzedażowy. Poprawia trwałość owoców i warzyw. W ziemniakach po jego zastosowaniu zaobserwowano więcej zawiązanych i bardziej wyrównanych bulw.
Jak działa i dlaczego warto zastosować Biimore – przeczytajcie w artykule.

ochrona biologiczna
Jabłonie Owoce miękkie Owoce pestkowe

Ochrona biologiczna w sadzie - owady pożyteczne.

Zasady Integrowanej Ochrony mają na celu zachowanie bioróżnorodności w największym możliwym stopniu. Poza stosowaniem metod niechemicznych, sprzyja temu dbanie o populacje naturalnych wrogów szkodników. Warto jak najwięcej wiedzieć o naszych naturalnych sprzymierzeńcach w walce o zdrowe plony.

Warzywa

Naturalis® - biologiczne zwalczanie szkodników w polu i pod osłonami.

Jakie BIOROZWIĄZANIE zastosować, kiedy w uprawie występują uciążliwe szkodniki (np. mączliki, wciornastki, przędziorki lub drutowce)? Jak prowadzić ochronę, żeby uzyskać zdrowy plon bez szkodliwych i niebezpiecznych pozostałości? Trzeba zastosować naturalne rozwiązanie – biologiczny środek owadobójczy Naturalis. Kiedy i jak go stosować – o tym przeczytajcie w artykule.

Strategie ochrony roślin

Nowoczesne, ekologiczne, bezpieczne dla środowiska. Dowiedz się więcej o biopreparatach, które z powodzeniem wykorzystasz w swoim sadzie!

› Dowiedz się więcej