Wyszukaj produkt

Do domu i ogrodu

Do domu i ogrodu

FREE N100®

FREE N100® zawiera bakterie, które wiążą azot atmosferyczny i zwiększają aktywność mikrobiologiczną gleby. Wzbogaca glebę w składniki odżywcze, oferuje dodatkowe źródło zasilania roślin w azot i zapewnia jego stałą dostępność.
Do domu i ogrodu

ALTELA®

Innowacyjny nawóz i biostymulator, produkt naturalny. Stwarza mechaniczne, negatywne warunki dla wzrostu grzybni na powierzchni roślin.
Do domu i ogrodu

NeemAzal®-T/S

Efektywny insektycyd, zawierający naturalny ekstrakt z nasion miodli indyjskiej (Azadirachta indica) o szerokim spektrum działania – na szkodniki gryzące, ssące oraz minujące.
Do domu i ogrodu

Lepinox®PLUS

Preparat stworzony do efektywnej kontroli gąsienic motyli. Może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi preparatami w programach konwencjonalnej, integrowanej oraz ekologicznej ochrony roślin.
Naturalne środki do ochrony i stymulacji odporności roślin pozwalają na pozbycie się niepożądanych owadów, a także wspomagają rośliny w walce z chorobami bez konieczności użycia szkodliwej chemii. Jest to szczególnie ważne dla upraw w domu i ogrodzie. Oferujemy klientom preparaty oparte na naturalnych składnikach. Należy podkreślić, że preparaty te nie tylko skutecznie likwidują szkodniki i zapobiegają chorobom, ale także nie stanowią zagrożenia dla zwierząt domowych, a przede wszystkim dla ludzi.

Dlaczego warto wybierać naturalne preparaty do zwalczania szkodników i chorób roślin?

Preparaty ekologiczne są bezpieczne dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt. Nie niosą ze sobą ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, które mogłyby się pojawić przy stosowaniu tradycyjnych chemicznych środków. Kolejną istotną zaletą jest fakt, że naturalne preparaty Biocont nie są szkodliwe dla środowiska. Wszystkie produkty zalecane do stosowania w domu i ogrodzie znajdują się na listach środków dopuszczonych do stosowania w uprawach ekologicznych. Nie zawierają substancji chemicznych, które mogłyby gromadzić się w glebie lub wodzie i tym samym negatywnie wpływać na życie roślin oraz zwierząt żyjących w pobliżu. Preparaty EKO oparte na biologicznych składnikach są bardzo skuteczne w walce ze szkodnikami. Zawarte w nich substancje czynne skutecznie eliminują owady żerujące na roślinach. Biologiczne insektycydy z oferty Biocont zwalczają owady atakujące rośliny, ale należy mieć na uwadze, że są to środki ochrony roślin. W związku z tym trzeba z nich korzystać z zachowaniem ostrożności i dokładnie zapoznać się z instrukcją stosowania.

Środki owadobójcze oferowane przez Biocont charakteryzuje:

  • wysoka skuteczność
  • bezpieczeństwo stosowania
  • łatwość aplikacji
  • przyjazność dla środowiska
  • długi okres działania
  Wybierz odpowiedni preparat i ciesz się zadbanym ogrodem lub domem bez obaw o pojawienie się szkodników. Jeśli jednak zastanawiasz się jaki preparat wybrać - śmiało skontaktuj się z nami! Jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem w zakresie preparatów do ochrony i wzmacniania roślin. Nasza firma od lat pielęgnuje ideę ekologicznego wsparcia upraw amatorskich i profesjonalnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na biocont.pl.