Wyszukaj produkt

Fungicydy

Fungicydy

Blossom Protect™

Na choroby przechowalnicze i zarazę ogniową.Biologiczny środek zapobiegawczy do ochrony przed chorobami bakteryjnymi i grzybowymi - na choroby przechowalnicze i zarazę ogniową w uprawie drzew ziarnkowych. Wykazuje efekt zwiększający efektywność działania fungicydów i bakteriocydów stosowanych równolegle.
prev-am
Fungicydy

Prev-AM®

Kompleksowy środek owadobójczy, grzybobójczy i roztoczobójczy oparty na mieszance naturalnego, tłoczonego na zimno olejku pomarańczowego, który działa na wiele gatunków szkodników i chorób, zwalczanie których wymagałoby zastosowania różnych produktów.
vitisan
Fungicydy

VitiSan®

Powierzchniowy fungicyd zawierający wodorowęglan potasu, do zastosowania m.in. w ochronie przed parchem w uprawie jabłoni.
Dla wszystkich, którzy szukają skutecznych metod zwalczania grzybów atakujących rośliny mamy sprawdzone rozwiązania w postaci fungicydów z oferty Biocont. Polecamy naturalne środki grzybobójcze do stosowania w rolnictwie i ogrodnictwie do walki z uciążliwymi patogenami. Oferowane przez nas produkty są zakwalifikowane do stosowania w rolnictwie ekologicznym. Fungicydy z oferty Biocont zwalczają grzyby chorobotwórcze i należy mieć na uwadze, że są to środki ochrony roślin zarejestrowane przez MRiRW. W związku z tym trzeba z nich korzystać z zachowaniem ostrożności i dokładnie zapoznać się z instrukcją stosowania. Stosowanie naturalnych fungicydów ma kilka zalet. Po pierwsze, są one zwykle mniej toksyczne niż fungicydy syntetyczne. Jest to ważne, ponieważ oznacza mniejsze prawdopodobieństwo, że będą one szkodzić ludziom lub środowisku. Po drugie, naturalne fungicydy często rozkładają się szybciej niż syntetyczne. Oznacza to, że istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że będą gromadzić się w glebie i wodzie, więc nie powinny powodować długoterminowych problemów.

Dlaczego powinieneś wybrać biocont.pl?

Od wielu lat wspieramy i promujemy produkcję roślinną ekologiczną, integrowaną oraz konwencjonalną. Oferujemy wsparcie merytoryczne oraz sprawdzone, legalne produkty. Dzięki znajomości preparatów od podstaw (od pomysłu do produkcji i sprzedaży), wiemy z czego się one składają, jakie dokładnie mają działanie i jakie efekty przynoszą. W naszą pracę wkładamy całe serce i zaangażowanie, dlatego jeśli masz pytania odnośnie produktów znajdujących się na stronie - zapytaj u źródła, czyli nas.

Realizacja zamówień.

Po wybraniu odpowiednich produktów na naszej stronie, skontaktuj się z Przedstawicielem z Twojego regionu lub z Działem Zamówień Biocont. Produkty wyślemy do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe. Gwarantujemy Ci satysfakcję z zakupionych produktów. Zapraszamy!