Wyszukaj produkt

Nawozy

Nawozy

AminoHIT+Ca

Nawóz dolistny zawierający L-aminokwasy uzyskiwane w procesie hydrolizy enzymatycznej kolagenu oraz łatwo przyswajalny wapń.
Nawozy

VermiFit B

Nawóz dolistny na bazie ekstraktu z vermikompostu
Nawozy

VermiFit A

Nawóz dolistny na bazie ekstraktu z vermikompostu
sulfical
Nawozy

SulfiCal®

Nawóz siarkowo-wapniowy. Nawóz zawiera siarkę w dobrze tolerowanej i przyswajalnej przez rośliny formie oraz dobrze rozpuszczalny w wodzie wapń. Znajduje zastosowanie w strategii budowania odporności na parcha jabłoni i innych chorób.
Nawozy to podstawa uprawy roślin, są niezbędne do ich prawidłowego wzrostu i rozwoju. Bez względu na to czy mówimy o roślinach ogrodowych czy też o rolnych. Warto kupować takie, które przyniosą efekty bez szkodliwego wpływu na środowisko. Oferujemy wysokiej jakości nawozy, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Stawiamy na ekologię, dlatego też nasze nawozy powstają zgodnie z zasadami na jakich działa natura, charakteryzują się wysoką jakością, bezpiecznym składem, przystępną ceną.

Dlaczego nawozy Biocont?

Ponieważ zobaczysz wielką różnicę w działaniu nawozów. Nawozy oparte na naturalnych składnikach nie powodują kumulacji w glebie szkodliwych substancji, mają korzystny wpływ na stan fizjologiczny, zdrowotność i ogólną kondycję roślin. Niektóre z nich powstały na bazie wermikompostu wytwarzanego przez dżdżownice kalifornijskie. Dzięki temu zawierają związki odżywcze w łatwo przyswajalnych formach, ale także hormony roślinne, enzymy, koenzymy, aminokwasy i wiele innych aktywnych biologicznie składników.

Dlaczego Biocont?

Ponieważ zajmujemy się wspieraniem ekologicznych upraw. Naszą misją jest dostarczać ekologiczne nawozy, które wspomogą Twoją uprawę bez obciążania ekosystemu. Rozwiązania proponowane przez nas są zgodne z obowiązującymi zasadami i normami dla upraw ekologicznych i zrównoważonych.