Wyszukaj produkt

Insektycydy

pyregard
Insektycydy

Pyregard®

Efektywny insektycyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC) oparty na naturalnej pyrytrynie pozyskiwanej z wyciągu ze złocienia. Działanie natychmiastowe.
prev-am
Insektycydy

Prev-AM®

Kompleksowy środek owadobójczy, grzybobójczy i roztoczobójczy oparty na mieszance naturalnego, tłoczonego na zimno olejku pomarańczowego, który działa na wiele gatunków szkodników i chorób, zwalczanie których wymagałoby zastosowania różnych produktów.
naturalis
Insektycydy

Naturalis®

Bioinsektycyd o szerokim spektrum zwalczania szkodliwych owadów we wszystkich fazach rozwojowych w uprawach w polu i pod osłonami. Do stosowania w formie oprysku roślin, oprysku gleby lub podlewania.
Insektycydy

MaxSpin

Biologiczny insektycyd o szerokim spektrum zwalczanych szkodników w wielu uprawach. Działa kontaktowo i żołądkowo oraz jajobójczo.
madex-max
Insektycydy

Madex MAX®

Selektywny, biologiczny środek do zwalczania gąsienic owocówki jabłkóweczki (Cydia pomonella). Duża odpornośc na zmywalność, wysoka skutecznośc działania, brak pozostałości - odpowiedni do upraw ekologicznych, integrowanych i konwencjonalnych.
lepinox-plus
Insektycydy

Lepinox®PLUS

Biologiczny preparat stworzony do efektywnej kontroli gąsienic motyli. Może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi preparatami w programach konwencjonalnej, integrowanej oraz ekologicznej ochrony roślin. Biologiczny insektycyd do zwalczania gąsienic w uprawach warzywniczych, sadowniczych i ozdobnych.
neemazal
Insektycydy

NeemAzal®-T/S

Efektywny insektycyd, zawierający naturalny ekstrakt z nasion drzewa neem o szerokim spektrum działania – na szkodniki gryzące, ssące oraz minujące. O działąniu wgłębnym i powierzchniowym, w roślinie pozostaje do 10 dni.

Insektycydy czyli środki owadobójcze umożliwiają skuteczną ochronę przed szkodnikami roślin uprawnych. Chcąc zadbać o należytą kondycję upraw, w planowaniu systemu ochrony należy dobrać skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne dla ludzi, owadów pożytecznych i środowiska środki do zwalczania szkodliwych owadów. Stosowanie insektycydów zawsze powinno być poprzedzone lustracją uprawy i monitoringiem. Biologiczne insektycydy oferowane przez Biocont, to zarejestrowane przez MRiRW środki ochrony roślin. W związku z tym trzeba z nich korzystać z zachowaniem ostrożności i dokładnie zapoznać się z instrukcją stosowania.

Skuteczność biologicznych środków ochrony roślin

W wielu programach ochrony roślin biologiczne środki owadobójcze są niezbędnym elementem zarówno w uprawach ekologicznych i integrowanych, jak i konwencjonalnych ukierunkowanych na uzyskanie plonów o zmniejszonej zawartości pozostałości chemicznych środków ochrony. Biologiczne insektycydy odpowiednio stosowane zapewniają efekty często przewyższające chemiczne zabiegi ze względu na długofalowy pozytywny wpływ na uprawę. W zależności od sposobu działania, mogą zwalczać jaja, larwy lub dorosłe owady. Insektycydy z oferty Biocont przechodzą te same procedury testów, doświadczeń i rejestracji co preparaty konwencjonalne, co gwarantuje ich wysoką skuteczność. Jednocześnie wszystkie znajdują się na liście środków dopuszczonych do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Oferujemy naturalne środki owadobójcze. Zapraszamy Cię do złożenia zamówienia. Jeśli masz pytania - skontaktuj się z naszymi specjalistami. Pomogą Ci dobrać odpowiednie produkty, których użycie umożliwi uzyskanie sukcesu ekonomicznego połączonego z ochroną środowiska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tematach związanych z walką ze szkodnikami. Chętnie podzielimy się z Tobą swoją wiedzą i pomożemy poprawić stan Twojej uprawy. Oferta naturalnych insektycydów? Tylko biocont.pl!