Wyszukaj produkt

Mięta

Mięta

NeemAzal®-T/S

Efektywny insektycyd, zawierający naturalny ekstrakt z nasion miodli indyjskiej (Azadirachta indica) o szerokim spektrum działania – na szkodniki gryzące, ssące oraz minujące.
Mięta

Memcomba®

Innowacyjny nawóz i biostymulator, produkt naturalny, który aktywuje systemiczne mechanizmy oraz reakcje obronne rośliny
Mięta

Altela®

Innowacyjny nawóz i biostymulator, produkt naturalny, stwarza mechaniczne, negatywne warunki dla wzrostu grzybni na powierzchni roślin
Mięta

Rizocore®

Rizocore dzięki zawartości aż trzech mikrobiologicznych składników wspiera pozytywne relacje między rośliną, glebą a mikroorganizmami.
Mięta

RhizoVital® C5

Doglebowy preparat pomocniczy RhizoVital C5 zawiera bakterie Bacillus atrophaeus, które kolonizują się wokół strefy korzeniowej oraz wydzielają związki które umożliwiają roślinie efektywniejsze pobieranie składników odżywczych z podłoża.
Mięta

VermiFit A

Nawóz dolistny na bazie ekstraktu z vermikompostu
neemazal
Mięta

NeemAzal®-T/S

Efektywny insektycyd, zawierający naturalny ekstrakt z nasion drzewa neem o szerokim spektrum działania – na szkodniki gryzące, ssące oraz minujące. O działąniu wgłębnym i powierzchniowym, w roślinie pozostaje do 10 dni.